فرمانداری فلاورجان
خانه
1396/10/21 سالن ورزشی ذوالفقار روستای بوستان باحضور فرماندار شهرستان افتتاح شد
سالن ورزشی ذوالفقار روستای بوستان باحضور فرماندار شهرستان افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان مهندس هدایت فرماندار شهرستان امروز پنج شنبه 21/10/96در آئین افتتاح سالن ورزشی پرورش اندام که در روستای بوستان تجهیزگردیده بود شرکت نمود.

وی در این مراسم ضمن تقدیر وتشکر از کلیه دست اندر کاران که در برپایی وبه ثمر رسیدن این مکان ورزشی کمک کردند به ویژه ناحیه مقاومت بیسج تقدیر وتشکر نمود.

وی در ادامه با اشاره به اجرای طرح کرامت در شهرستان افزود:طرح کرامت به عنوان پایلوت کشوری در شهرستان های فلاورجان وملایر درحال اجرا می باشد ورویکرد آن فرهنگی وآموزشی می باشد ودر آن نقش کاهش آسیب های اجتماعی برجسته می باشد،در این طرح از ظرفیت های مردمی باید استفاده نمود تا قوام جامعه به سمت پیشگیری از اسیب های اجتماعی وبخصوص جلوگیری از ابتلا به مواد مخدر پیش رود.

وی در ادامه ضمن تقدیر از ایجاد چنین بستر خوب ومناسبی برای حضور جوانان ونوجوانان در این مکان ورزشی که هم برای بانوان وهم برای آقایان مورد استفاده قرار می گیرد گفت:امروزبا توجه به بحث اشتغال که یکی از دغدغه های مردم و مسئولین می باشد شاهد آن هستیم که خدا راشکر این مجموعه 3نفر اشتغال ایجاد نموده است .

فرماندار شهرستان در پایان توصیه هایی به مدیریت ودست اندرکاران این مکان ورزشی نمود واظهار داشت:باید نسبت به بیمه کردن کل این مکان وشاغلین در آن اقدام لازم صورت گرفته ،همچنین در انتخاب مربی جهت آموزش دقت لازم صورت بگیرد تا فردی مورد تائید در راس آموزش قرار گیرد با توجه به اینکه قشر مخاطب این مکان جوانان ونوجوانان می باشند سمت وسوی فعالیت ها مثبت باشدچرا که بقای آن به مدیریت خوب برمی گردد .
تعداد بازدید: 73
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal