فرمانداری فلاورجان
خانه
1396/10/13 ،جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری راهپیمایی در محکومیت و اعلام انزجار از آشوبگران اخیر
،جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری راهپیمایی در محکومیت و اعلام انزجار از آشوبگران اخیر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان ،جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری راهپیمایی در محکومیت و اعلام انزجار از آشوبگران اخیر در فرمانداری فلاورجان برگزار شد.

مهندس هدایت فرماندار شهرستان فلاورجان در این جلسه ابتدا گزارشی از اقدامات انجام شده در شهرستان ارائه نمود و گفت :برنامه هایی بود که دشمن قسم خورده ما با صراحت گفتند مشکلات را به داخل ایران می کشیم وبدنبال آن با فراخوان های اخیر ضد انقلاب در کانال های معاند برای تجمع در سطح کشور شاهد تجمعات غیر قانونی وبه دنبال ان نا آرامی ها واغتشاشاتی بودیم که متاسفانه در شهر قهدریجان با هدف ایجاد نا امنی اتفاق افتاد.
 
وی در ادامه گفت اعتراض در مسیر قانون حق مردم است ولی تجمعات غیر قانونی وساختار شکنانه وبخصوص تعرض وحمله به اماکن عمومی وانتظامی که حافظ امنیت وآرامش مردم است ،مطمنا برخورد قاطع وقانونی خواهد شد. 
 
وی در ادامه افزود: مسیر مردم شهید پرور و همیشه در صحنه و متدین شهرستان فلاورجان بخصوص مردم شریف ،بصیر ،ولائی ،زحمتکش وخط شکن  قهدریجان ما  از آشوب گران جداست و این مردم عزیز به آرمانها و ارزش های خود پایبند بوده و هستندواز این اتفاقات ناراضی وناراحتند.

رئیس شورای تامین شهرستان گفت : انشاالله با جدیت و با قوت این راهپیمایی در مرکز شهرستان برگزار می شود و در بعضی جاها حرکت های خود جوش مردم در بیعت با رهبری انقلاب و نظام اسلامی صورت گرفته و این حرکت ها تضمین کننده وبیمه کننده نظام است.

گفتنی است راهپیمایی روز پنجشنبه 14 دیماه راس ساعت 9 صبح از میدان انقلاب (مسجد جامع )فلاورجان به سمت میدان آزادی برگزار می گردد.

تعداد بازدید: 60
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal