فرمانداری فلاورجان
خانه
1396/10/10 مراسم تکریم ومعارفه شهردار قهدریجان برگزار شد
مراسم تکریم ومعارفه شهردار قهدریجان برگزار شد
 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری فلاورجان در آئینی با حضور مسوولان استان وشهرستان ضمن تقدیر از زحمات حسین سلیمانی پور شهردار سابق قهدریجان ، حبیب قاسمی بعنوان شهردار جدید این شهر منصوب شد.

مراسم تکریم و معارفه شهردار قهدریجان روز شنبه مورخ 9دی ماه 96 با حضور محمدرضا کمالی مدیرکل دفتر امورشهری و شوراهای استانداری اصفهان ، اصغر هدایت فرماندار شهرستان فلاورجان، جعفرزاده معاون فرماندار ،حجت الاسلام هاشمی امام جمعه ،حبیب قاسمی به عنوان شهردار جدید این شهر منصوب شد.

دراین مراسم هدایت فرماندار شهرستان گفت :قهدریجان از شهرهای تاثیر گذار است وحق مطلب را به خوبی به جمهوری اسلامی ایران ادا نموده است ،چه در قبل از انقلاب وچه بعد از انقلاب اسلامی وشاهد آن سرداران شهیدی هستند که مربوط به این شهر شهید پرور می باشد.

وی با اشاره به اینکه شهر قهدریجان در حوزه کشاورزی بسیار مهم است گفت:اکثر کشاورزان نمونه در استان وکشور از شهر قهدریجان هستند ومتاسفانه خشکسالی های اخیر خسارات زیادی به این حوزه وارد نموده است وآرزو می کنیم ان شالله خداوند رحمت خود را شامل این سرزمین واین شهرستان نماید.

مهندس هدایت در ادامه با اشاره به تقارن این مراسم با روز 9دی گفت:تقارن این روز واین مراسم را با روز تجدید میثاق با ولایت ،نظام وارزش های نظام را به فال نیک می گیریم وامیدواریم که منشا خیر وبرکات برای این شهر باشد

در خاتمه محمدرضا کمالی مدیرکل شهری و شوراهای استانداری اصفهان حکم انتصاب حبیب قاسمی شهردار جدید قهدریجان را اعطاء و از خدمات حسین سلیمانی پور شهردار سابق وهادیان سرپرست شهرداری تقدیرو تشکر نمودو توصیه نمود که همدلی وهمزبانی را در دستور کار خود قرار دهند تا به موفقیت برسند.

گفتنی است حبیب قاسمی پیش از این شهردار شهر جویم از توابع شهرستان لارستان استان فارس بوده است

تعداد بازدید: 146
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal